bootstrap navbar

Televizyon Tamir Servisi

Philips Marka LCD ve LED Televizyonların Tamir ve Bakım Servisidir 0312 397 40 42-43

Arıza Kaydı Bırakın Biz Size Ulaşalım
Lcd Tv Tamir

Lcd ve Led Tv Genel Arızalar ve Bakım

Cihazınız Bir Çok Nedene Bağlı Olarak Bozulabilir, Uzun Süre Kullanılan Cihazlarınız Toz ve Hava Şartlarına Bağlı Olarak Görüntüde Lekeler Oluşabilir.  SSB ( Anakart), PSU (Besleme Kartı), T-CON Kartı Gibi Elektronik Kartların Arıza Yapması Durumunda, Servisimizde Onarımını Yaptırmak  veya Cihaz Bakımı İçin . Lütfen Bizimle İrtibata Geçiniz. Uzman Ekip ve Profesyonel Ekipmanlarımız Size Hizmet Etmek İçin Hazır Bekliyor Olacaktır.

Lcd ve Led Tv Led Bar Arızaları

Lcd ve Led Televizyonlarınız Farkılı Nedenlere Bağlı Olarak Arızalanacaktır,  Ledlerinin Bozulması Halinde Cihazınızdan Görüntü Alamayacaksınız, Servisimizde Led ve Ledbar Arıza Onarımları Yapılmaktadır, İletişim İçin Altta Bulunan Buttonu Kullanabilsiniz

Led Bar Tamiri
Lcd Panel Tamiri

Tv Panel & Ekran Arızaları

Cihazınızın Panelinde ( Ekran) Sorun Çıkması Halinde , Kırılma, Cof Arızası, Sıvı Teması, Renk Bozulması Gibi Arızalara Çözüm Sunmaktayız, İleri Teknolojiye Sahip Ekipmanlarımız İle Onarımları Yapılmaktadır. Lütfen Bizimle İrtibata Geçiniz. Altta Bulunan Butona Tıklayarak İletişim Bölümüne Ulaşabilirsiniz.

Yazılım Güncelleme

Yazılımdan Kaynakları Gidermek İçin Butona Tıklayınız ,Sizi İlgili Bölüme Yönlendireceğiz, Cihaz Model Numarası Girerek Güncel Yazılımları İndirip Güvenle Kullanabilirsiniz..

Philips Tv Yazılım Güncellemesi

Sayfamızı Paylaşabilirsiniz !